Modulové domy

Interiér

Modulové domy dajú kolaudovať podľa stavebného zákona a užívať na trvalé bývanie. Kompletný modulový dom dokážeme vyrobiť cca do dvoch mesiacov, hotovú stavbu priviezť a usadiť na Vašom pozemku. Modulové domy sú vyrobené metódou montáže drevených rámov s použitím kvalitných materiálov s dôrazom na celoročnú použiteľnosť v tuzemských klimatických podmienkach. Ide o typovú výrobu preferujúcuvynikajúcu cenu, ktorá je vzhľadom k parametrom, použitým materiálom a úplne novej technológii výroby na trhu bezkonkurenčná. Modulový dom je vhodný ako na rekreačné tak aj na trvalé bývanie spĺňajúce všetky požiadavky kolaudačného konania, vrátane výšky stropov a izolačnotepelných vlastností.

Modulové domy:

 

Zateplený/kolaudovateľný modulový dom

Naše modulové domy umožňujú celoročné bývanie. Kolaudovateľný modulový dom obsahuje jedno zateplenie navyše a spadá potom do energetickej náročnosti B.

 

Zloženie stien modulového domu

Terasa na modulovém domě

Veľkosti a tvar

Maximálna veľkosť jedného modulu je 13 x 4,5 m. Môžete si zvoliť aj menšie, štandardne 12 x 4 m, 10 x 4 m alebo 8 x 3,5 m, ale voľba je čisto na vás. Strecha Môže byť rovná alebo sedlová. Rovná strecha sa dá využiť ako terasa alebo malá záhradka, ak nemáme veľa možností v okolí.

Ako vyzerá prevoz a osadenie modulového/mobilného domu

ukázkový mobilní dům ukázkový mobilní dům ukázkový mobilní dům ukázkový mobilní dům ukázkový mobilní dům ukázkový mobilní dům ukázkový mobilní dům ukázkový mobilní dům ukázkový mobilní dům ukázkový mobilní dům ukázkový mobilní dům ukázkový mobilní dům ukázkový mobilní dům ukázkový mobilní dům